הדפסת סובלימציה על עץ 3 מ״מ

הדפסת סובלימציה, הידועה בצבעוניות התוססת והעמידה שלה, מקבלת קסם ייחודי כאשר היא מיושמת על עץ, ומחברת את המרקם האורגני של החומר עם תמונות בחדות גבוהה. התהליך של ההדפסה על עץ 3-6 מ"מ מציג את הסינתזה הזו של טבע וטכנולוגיה.

Wooden Coasters
Wooden Coasters
Wooden Coasters

יתרונות ויכולות

חומר גלם: מצע העץ בעובי 3-6 מ"מ מספק מרקם טבעי ויציב, שמעצים את האסתטיקה הכללית עם המרקם והאופי שלו. העומק הוויזואלי של הדפסת סובלימציה מביא למוצר מוגמר שובה לב .

גימורים:

מסגרת אחורית צפה: מגע חדשני לגישת המסגור המסורתית, המסגרת הצפה לא רק משמשת כמערכת תלייה חזקה אלא גם מעניקה לעץ המודפס אפקט צף על הקיר. המראה המרחף הזה מוסיף עומק ומראה עכשווי לתצוגה.

גיוון: מלבד היותה בחירה מקורית לאומנות קיר, הדפסת הסובלימציה על עץ משתרעת גם על יצירות אמנות פונקציונליות. תחתיות בגודל 9x9 ס"מ הן עדות לכך. הם לא רק משמשים מחסומי הגנה עבור הרהיטים שלך, אלא גם משמשים לפתיח לשיחה, הודות להדפסים החיים והפיתוי הטבעי של העץ.

Wooden Coasters

הזמן היום

הדפסת סובלימציה על עץ מכילה שילוב מושלם של היופי הגולמי של הטבע עם העדינות של טכניקות הדפסה מודרניות.
בין אם מדובר ביצירת אמנות המעטרת את הקיר שלך או תחתית לכוסות שיושבת באלגנטיות על השולחן שלך, הקסם של העץ בשילוב עם הברק של הדפסת סובלימציה מבטיח שהוא יבלוט בכל מצב.

NEW Product ! - THIS IS TEL AVIV

Introducing our unique collection of small wooden 2D miniatures, capturing the essence of Tel Aviv's iconic architecture. Perfectly designed to bring the city's charm into your home, each set is a tribute to Tel Aviv's distinctive buildings.

SHOP NOW