הדפסה על קנווס

הדפסה ומתיחה

הדפסה על קנווס

לטבול את עצמך בעולם העשיר של אומנות הקנווס. אנו משתמשים בקנווס פרימיום המיועד לאמנים, ההדפסה מתבצעת עם דיו פיגמנטי מקורי על בסיס מים, ההדפסה מתאימה לתנאי פנים.

הגישה שלנו כוללת את מסגרת העץ הפנימית המסורתית. אך במקום זאת, אנו משתמשים בפרופיל עץ שתוכנן במיוחד ומותאם למתיחת קנווס, שיטה זו מבטיחה גימור מתוח ומושלם.

כל מסגרת מיוצרת בקפידה בסטודיו שלנו, מותאמת למידות ההדפסה הספציפיות שלך. עם היכולת לייצר גם מסגרות וגם הדפסים ייחודיים המגיעים לממדים של עד 4X1 מטר, החזון האמנותי שלך הוא חסר גבולות.

בחר מתוך מגוון אפשרויות תצוגה: עטיפה לבנה וטהורה המציגה את הגוון הטבעי של הקנווס, עטיפות הגלריה הקלאסיות, עטיפות מראה אשר משקפת את התמונה לשוליים או עטיפות צבע.

כל הדפס על בד קנווס מקבל גימור מתחשב עם חוט בצד האחורי של המסגרת לתליה ללא מאמץ. לחלופין, אנו מציעים מתלים מיוחדים להרכבה מושלמת של יצירות האמנות שלך על הקיר. שדרג את החלל שלך עם איכות שאין דומה לה בהדפסת קנווס.

שאלות נפוצות

לכמה זמן ההדפסה על קנווס עמידה?

העמידות של הדפסי קנווס תלויה במספר גורמים, כולל איכות החומרים בהם נעשה שימוש, תהליך ההדפסה, תנאי הסביבה ואופן הטיפול בהם.
עם זאת, כאשר משתמשים בקנווס באיכות גבוהה המיועד לאמנים, בדיו פיגמנטי מקורי ובאמצעי הגנה מתאימים, הדפסי קנווס יכולים להיות עמידים להפליא.

להלן פירוט:
איכות דיו: צבעי פיגמנט, כפי שהוזכר בתיאור, ידועים באורך החיים שלהם. בניגוד לדיו מבוססי צבע, דיו פיגמנטי עמיד יותר בפני דהייה כאשר הם נחשף לאור. הם יכולים לשמור על חיוניותם במשך עשרות שנים כאשר הם נשמרים בתנאים אידיאליים (בתנאי פנים).
איכות קנווס: קנווס לאמנים, עשוי כותנה ומיועד להדפסה, מציע בדרך כלל ספיגה טובה יותר של דיו ועמיד יותר בפני גורמים סביבתיים בהשוואה לחלופות סינתטיות זולות יותר.
ציפוי הגנה: להדפסי קנווס רבים מוסיפים גימור הגנה עם לכה על בסיס מים או טינר, אשר מגן על הדיו מפני קרני UV, מזהמים הנישאים באוויר ושריטות או שריטות קלות. שכבת הגנה זו יכולה לשפר משמעותית את תוחלת החיים של ההדפסה.
תנאים סביבתיים: אור שמש ישיר, לחות גבוהה וטמפרטורות קיצוניות עלולים להשפיע לרעה על אורך החיים של הדפסי קנווס. הרחקתם מאור שמש ישיר, בסביבה מבוקרת טמפרטורה עם לחות מתונה, יכולה להבטיח שהם יחזיקו מעמד זמן רב יותר.
טיפול ותחזוקה: ניקוי אבק על הקנווס בעדינות עם מברשת או מטלית רכה יכול לשמור על מראה רענן. כמו כן, רצוי להימנע משימוש בחומרי ניקוי כימיים או מים, שעלולים לפגוע בהדפסה.
מסגור ומתיחה: מתיחה נכונה על מסגרת איכותית מבטיחה שהקנווס יישאר מתוח וללא עיוותים. השיטה המיוחדת למתיחה המוזכרת בתיאור מציעה גישה מקצועית, שיכולה להשפיע לטובה על אורך חיי ההדפסה.

בהתחשב בכל השיקולים הללו ובהנחה של טיפול מיטבי, הדפסי קנווס באיכות גבוהה יכולים להישאר מלאי חיים ושלמים במשך עשורים רבים. הדפסים מסוימים, במיוחד אלה המשתמשים בחומרים ובטכניקות באיכות ארכיונית, יכולים להחזיק מעמד למעלה ממאה שנה ללא דהייה או הידרדרות משמעותית. עם זאת, חשוב לציין ששום הדפס קנווס אינו חסין לחלוטין מפני הזדקנות או גורמים סביבתיים. טיפול נכון ואמצעי זהירות יכולים למקסם את תוחלת החיים שלו.