הסיפור שלנו

Or Many Fine Art Printing נולד מתוך תשוקה לאמנות והרצון להנגיש אותה. העסק שלנו, שהוקם על ידי אור מני, אמן נלהב בעצמו, התחיל בסטודיו צנוע בתל אביב. במהלך השנים, עם מסירות לאיכות ועין חדה לפרטים, גדלנו לאחד השמות המכובדים ביותר בתחום הדפוס האמנותי. המסע שלנו היה של למידה והתאמה מתמשכת. אימצנו את הטכנולוגיות העדכניות ביותר תוך הישארות נאמנים לערכים האמנותיים המסורתיים. כיום, אמנים, צלמים וחובבי אמנות מרחבי העולם סומכים עלינו שנביא את החזון שלהם לחיים.

אכפת לנו מאיכות

הדפסה על אלומיניום: תוך שימוש בטכנולוגיית ההדפסה העדכנית ביותר, אנו מבטיחים שהיצירה שלך תודפס תוך הקפדה על תשומת לב לפרטים, תוך שמירה על החיוניות והמהות של המקור.
הדפסי קנווס מותאמים אישית: החזירו את התמונות שלכם לחיים עם הדפסי הקנבס האיכותיים שלנו, מתוחים , ומוכנים לתלייה.
הדפסה על נייר פוטו: מפורטרטים ועד נופים, אנו מבטיחים שהצילומים שלך יודפסו על הניירות המשובחים ביותר אשר תופסים כל ניואנס.
רפרודוקציה אמנותית: אנו מבינים את חשיבות הנאמנות למקור בהדפס אמנותי.
טכניקות הסריקה, צילום וההדפסה המתקדמות שלנו מבטיחות שכמעט ולא ניתן להבחין בין רפרודוקציות המקוריות.
שירותי ייעוץ: לא בטוח לגבי המוצר או הגימור? אנחנו כאן כדי לעזור לך למצוא את המוצר המתאים לך, לוודא ולהבטיח את התוצאה הטובה ביותר עבור האמנות שלך.

למה לבחור בנו:

מומחיות: עם שנים של ניסיון, אנו מבינים את המורכבות של הדפסת אמנות יפה, ומבטיחים שכל יצירה שאנו מייצרים היא יצירת מופת בפני עצמה.
חומרים איכותיים: מדיו ארכיוני ועד ניירות וקנבסים מובחרים, אנו משתמשים רק בחומרים הטובים ביותר, ומבטיחים אריכות ימים וברק בכל הדפסה.
מגע אישי: כל יצירת אמנות מטופלת באופן אישי. אנו מקדישים את הזמן כדי להבין את החזון שלך, ולוודא שהוא יתממש בצורה מושלמת בדפוס.
ידידותי לסביבה: המחויבות שלנו היא מעבר לאמנות. אנו משתמשים בחומרים ובתהליכים ידידותיים לסביבה, ומבטיחים לפעילות שלנו השפעה מינימלית על הסביבה.

הצטרפו אלינו לחגוג את האמנות בצורתה הטובה ביותר. בין אם אתה אמן המעוניין לשחזר את עבודתך או חובב אמנות שרוצה להחזיק יצירה של אמנות מודפסת מעודנת, הדפסת אמנות אצלנו היא היעד שלך.

האיכות שלנו מבטיחה

איכות היא אף פעם לא דבר רע. איכות היא תמיד תוצאה של מאמץ מושכל. אנו מבלים את רוב זמננו ומשקיעים אנרגיה לעיצוב טוב ולהשגת איכות גבוהה. כל פרט ופרט, מחומר, לטכניקה מחושב בתשומת לב אובססיבית.